Katarzyna Leśko
Pedagog wczesnoszkolny, informatyk. Dorosłe życie spędziła w USA, gdzie pracowała z dziećmi i studiującą młodzieżą. Ukończyła studia magisterskie w Instytucie Pedagogiki, UJ. a także zdobyła tytuł magistra nauk ścisłych w Pace University w Nowym Jorku. Mama Lucasa
i Olivera, entuzjastka zdrowej kuchni i nowinek z rynku amerykańskiego.


Anna Podstawa
Psycholog, terapeuta SI II stopnia, trener dziecięcych umiejętności społecznych, terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania.
Z wieloletnim doświadczeniem w pracy z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami. Na co dzień pracuje w Fundacji Rozwoju i Terapii
„Moja Przestrzeń” jako psycholog i pedagog realizujący program Smyko-multisensoryki w oparciu o terapię integracji sensorycznej.


Aleksandra Matląg

Dietetyczka i psycholożka, mama Hani i Michałka, posiadająca zamiłowanie do gotowania i odkrywania tajników kuchni wraz ze swoimi dziećmi.


    Dorota Komisarczyk


Pedagog specjalny i opiekuńczo – wychowawczy, terapeutka SI. Absolwentka Akademii Ignatianum, Uniwersytetu Pedagogicznego, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju. Ukończyła także studia podyplomowe w zakresie integracji sensorycznej. Praca z dziećmi jest dla niej wyzwaniem, ale też ogromną przyjemnością. Jak powiedział Phil Bosmans: „Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym 
i niezastąpionym”. Wolny czas lubi spędzać z bliskimi i przyjaciółmi, uwielbia długie spacery, jazdę na rowerze, czytanie książek, gotowanie.


Karolina Kuś


Terapeuta Integracji Sensorycznej II Stopnia, fizjoterapeuta, gimnastyczka.


Magdalena Koniuch


Terapeuta Integracji Sensorycznej II Stopnia, fizjoterapeuta.


Kamil Koniuch


Psycholog oraz Trener Umiejętności Społecznych.
Ukończył Studia stacjonarne na kierunku psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, z tytułem zawodowym magistra.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1 w Krakowie.
Od 2017 roku prowadzi samodzielne zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych.
Od 2018 zajmuje się prowadzeniem Treningu Umiejętności Społecznych w szkołach, w dodatkowych grupach terapeutycznych oraz na turnusach rehabilitacyjnych.

Aktualnie współpracujący z trzema organizacjami:
- Stowarzyszenie Innowacyjne Niezależne Towarzystwo Entuzjastów GRACJA, gdzie pełnie funkcje wiceprezesa oraz prowadzącego zajęcia w zakresie psychoedukacji, umiejętności społecznych, szkoleń dla terapeutów, pedagogów www.inte-gracja.pl.

- Fundacja  Rozwoju i Terapii "Moja Przestrzeń", gdzie prowadzi zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych oraz indywidualną terapię dzieci,

- w firmie TUS Szkolenia, gdzie organizuje turnusy rehabilitacyjne, prowadzi zajęcia Treningu Umiejętności Społecznych oraz zajęcia terenowe.

Dodatkowo od 10 lat jest wolontariuszem w Związku Harcerstwa Polskiego, gdzie zajmuje się prowadzeniem zajęć, koordynacją pracy jednostek zrzeszających osoby niepełnosprawne na terenie województwa Śląskiego.

 


Katarzyna Borowska 


Logopeda.


Anna Froń


Psycholog dziecięcy, logopeda.


Joanna Perun


Psychodietetyk, terapeuta interwencyjny kryzysowy, trener personalny.


lek. med. Magdalena Sobańska


Psychiatra dorosłych.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/vwebs/krakow/mojaprzestrzen/mojaprzestrzen.pl/var/session) in Unknown on line 0