Warsztaty tańca współczesnego – trwają zapisy na zajęcia!

Pierwsze zajęcia: 28.02 (piątek), godz. 15.15 - 16.15

Zapisy: biuro@mojaprzestrzen.pl
              tel. 506 699 615


Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (dziewczynek i chłopców), które pragną rozwijać swoją wrażliwość muzyczną
i ruchową. Mają na celu kształtowanie tanecznego ruchu i jego jakości (w pionie, poza pionem, na podłodze). W trakcie kolejnych zajęć nacisk jest kładziony także na pracę z centrum, artykulację kończyn, zachowanie prawidłowej postawy ciała
w różnych pozycjach, pracę z oddechem. Spotkania składają się z 3 części: rozgrzewki, fraz ruchowych i rozciągania. Regularne uczestnictwo pozwala zwiększyć siłę i elastyczność, a także pozytywnie wpływa na pracę oraz postawę całego ciała.


Warsztaty poprowadzi Sławomir Juszczak - tancerz, instruktor tańca, fizjoterapeuta. Pierwsze kroki na parkiecie stawiał, kiedy miał 6 lat.
W 2016 roku rozpoczął przygodę z tańcem współczesnym oraz pracę jako instruktor. Regularnie uczęszcza na warsztaty tańca klasycznego, współczesnego, nowoczesnego i pracy z ciałem na terenie Polski. Absolwent krakowskiej AWF na kierunku fizjoterapia oraz I stopnia szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Nauczyciel z ogromną pasją do tańca i potrzebą dzielenia się nią z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi.